משאית קירור היא משאית שעל השלדה שלה מורכבת יחידת קירור. משאיות פופולריות מאוד, המשרתות בתי-עסק ממגזרים שונים בתעשייה. משאיות קירור יד שניה של איסוזו הן משאיות מדגם "סומו", שנחשב לאד הדגמים הנמכרים בעולם, בעיקר בשל האמינות, הבטיחות והמוניטין הגבוה של החברה

המשאיות משרתות עסקים שמובילים סחורה בקירור בצורה הטובה ביותר, ואת מרכב הקירור ניתן להתקין על כל משאית – ניתן למצוא משאיות בנפחים שונים בין 6.5 טון ועד 14 טון, בהתאם למשקל אותו תרצו להסיע, לייעוד ההובלה ועוד. משאיות קירור למכירה של איסוזו הן משאיות מדגם "סומו", שנחשב לאחד הדגמים הנמכרים בעולם, בעיקר בשל האמינות, הבטיחות והמוניטין הגבוה של החברה. המשאיות משרתות עסקים שמובילים סחורה בקירור בצורה הטובה ביותר, ואת מרכב הקירור ניתן להתקין על כל משאית – ניתן למצוא משאיות בנפחים שונים בין 6.5 טון ועד 14 טון, בהתאם למשקל אותו תרצו להוביל, לייעוד ההובלה ועוד

משאית קירור יד שניה    משאיות קירור למכירה דגמי איסוזו

 

משאיות קירור יד שניה

משאית קירור היא הדרך היחידה המתאימה להעביר סחורה שנדרשת להיות בקירור תחת פיקוח ובקרה. בין מוצרים אלה ניתן למנות מזון בטמפרטורות שונות החל מקירור ועד להקפאה, ירקות וגם תרופות שזקוקות לטמפרטורה מתאימה על מנת לשמור על איכותן. אם כך, למשאית קירור ישנה חשיבות גדולה במיוחד על בריאות הציבור. משאית קירור איכותית, אשר מצוידת בכלל המכשור לבקרת טמפרטורה, חיונית לשמירת בריאות הציבור ולעמידה בסטנדרטים של משרד הבריאות. משאיות קירור נחוצות למפעלי מזון ותרופות וכן לרשתות שיווק מזון.

מהו המבנה של משאית קירור?

משאית קירור היא משאית המורכבת משילוב של משאית מודרנית ומרכב קירור אשר "מתלבש" על השלדה. המשאית חזקה ומתקדמת, ומרכב הקירור בנוי מחומרים מבודדים על מנת לשמור על הטמפרטורה המבוקשת – דפנות עבות במיוחד וגג ורצפה מבודדים שמונעים כניסת חום, לחות ומים. טמפרטורת הקירור של יחידת הקירור נעה בין 4 מעלות המתאימות לשמירה על מוצרים בקירור כדוגמת מוצרי חלב, ביצים, ירקות ותרופות ומגיעה עד לטמפרטורה של מינוס 17 מעלות המיועדות להובלה של מוצרים קפואים. כדי למנוע איבוד קור במהלך פתיחה וסגירה של הדלת, תכנון הדלתות נועד לפתיחה וסגירה מהירה.

מהו התהליך שעוברים משאיות קירור למכירה באיסוזו?

משאיות קירור יד 2 של איסוזו נמכרות ללקוח מטעם היבואן הרשמי, מה שמבטיח אמינות ועמידה בסטנדרטים גבוהים של בטיחות, ביצוע טיפולים ותיעוד. כחלק מתהליך קליטת המשאית אצלנו ועד למכירתה ללקוח, המשאית עוברת טיפולים מעת לעת במוסכים מורשים בלבד, וכל טיפול מתועד בספר הטיפולים שלה. בנוסף, כל משאית קירור איסוזו למכירה עוברת השבחה הכוללת צביעה, שטיפה ותיקונים בהתאם לנדרש. אתם מקבלים משאית קירור כמעט כמו חדשה, עם הריח של הניילון. רכישת משאית ב-UTI אונליין דרך אתר האינטרנט, מבטיחה לכם שקט נפשי, רכישה בטוחה ומחיר ללא תחרות, כשלאורך כל הדרך תוכלו להתייעץ עמנו טלפונית. כל מה שנשאר לכם זה להגיע אלינו, לצאת עם מפתחות למשאית הקירור החדשה שלכם, ולהתחיל לעבוד!

השכרת משאית קירור איסוזו

אצלנו ב-UTI תוכלו ליהנות ממגוון של משאיות קירור גם במסגרת השכרה מבית החברה המובילה בעולם – איסוזו. בין היתרונות של השכרת משאית קירור:

  • בחירת משאית מתוך צי גדול של משאיות השכרה, בגדלים ומשקלים שונים – החל מ-6.5 טון ועד 14 טון.
  • זמינות מידית מהיום למחר – לכל מטרה.
  • רשת שירות ארצית בכל המוסכים של היבואן, ושירותי דרך וחילוץ 24/7.
  • ביטוח מלא ואחזקה מלאים לאורך כל תקופת השכירות. אתם לא לבד!
  • מחיר אטרקטיבי ותחרותי לפי תקופת השכירות, שיוביל לחסכון כספי.

חזרה ללוח משאיות יד שניה