משאיות לצרכי קירור – לבחור נכון

הובלת סחורות, מיטלטלין ומוצרים שונים נעשים באמצעות כלי תחבורה שונים. חלק גדול מנפח ההובלות מתבצע באמצעות משאיות מסוגים שונים. יש פתוחות, בעלות ארגזים סגורים, משאיות קירור ועוד. הובלה בקירור חייבת להיעשות על ידי משאיות עליהן מותקנים מרכבי קירור מיוחדים שבנויים להובלת מצרכים מקוררים או קפואים. קניית משאית קירור או השכרתה נעשית בדרכים שונות הנפוצות והמקובלות בשוק.

שיטות רכישה

עסקת רכישה נעשית במזומן, ולרוב, מבצעים אותה גופים מסחריים ואחרים שיש להם אפשרות כספית לכך. בנוסף, ניתן לרכוש באשראי, בתשלומים על ידי נטילת הלוואות מגופים פיננסיים, או בשיטת ליסינג שמועדפת מאוד על ידי עסקים. הרעיון שעומד מאחרי עסקת ליסינג  הוא שהמשאית משרתת את הלקוח אבל הבעלות עליה רשומה בחברת הליסינג. הלקוח ישלם תשלומים חדשים שאת חלקם או כולם הוא מממן מההכנסות שהעסק והמשאית מייצרים. ניתן לבחור בין ליסינג רגיל וליסינג תפעולי. טרייד אין היא שיטה נוספת והיא מתבצעת כאשר לרוכש יש משאית ישנה אותה הוא מבקש להחליף בחדשה. החברה רוכשת את המשאית במחיר שנקבע והרוכש משלם את ההפרש עבור החדשה, במזומן או בתשלומים.

ארגז הקירור

משאית קירור מורכבת משילוב של משאית מודרנית הבנויה לנסיעות ארוכות וממרכב עם יחידת קירור אשר מורכב על השלדה. המרכבים עצמם נבנים בטכנולוגיות מתקדמות ומחומרים המסוגלים לספק רמה גבוהה של בידוד. מפרט של מרכב קירור כולל דפנות בעובי של 50/80/100 מ"מ וגגות מבודדים שמונעים מחום השמש, מלחות ומים להיכנס. תחתית המרכב מבודדת אף היא ועשויה מעובי של לפחות 100 מ"מ. הרצפות מיוצרים מסוגי חומרים כמו: אלומיניום, נירוסטה, קומרלינג ועוד. דלתות המרכב עשויות באותה רמת עובי של המסגרת ויש בהם מנגנונים שונים למניעת בריחת קור בעת הסגירה. כל המרכבים עשויים מחומרים חזקים דוגמת עץ, אלומיניום ועוד ומחומרים מבודדים כמו פי וי סי, פוליאוריטן מוקצף, חומרים אפוקסיים ועוד. על המרכבים עצמם מתקינים יחידות קירור איכותיות אשר מתוכננות על פי ייעוד הקירור שלהן. טמפרטורות הקירור נעות בין 4 מעלות המתאימה למוצרים מצוננים ועד לטמפרטורה מינוס 17 שמיועדת לקפואים. תכנון דלתות הקירור נועד לפתיחה וסגירה מהירה למניעת איבוד קור. המטרה היא שהמוצרים המובלים לא יתקלקלו בדרך.

דגמי משאיות קירור

משאיות כאלו ישרתו כל עסק שמוביל סחורה בקירור בצורה הטובה ביותר. קניית משאית מבית איסוזו  משמעותה רכישה מחברה בעלות מוניטין עולמי. ניתן למצוא משאיות בנפחים שונים שבין 6.5 טון ועד ל 14 טון. על כל משאית מכל דגם ניתן להתקין מרכב קירור וההחלטה על כך צריכה להתקבל על סמך הצרכים, ייעוד ההובלה, טעם הלקוח ועוד. משאיות קירור קטנות תתאמנה יותר לשטח עירוני צפוף, וכן הלאה.

שירות מבית איסוזו

משאיות קירור למכירה או להשכרה מבית איסוזו הן משאיות שמיוצרות בשיטות מודרניות עם שפע של אביזרי בטיחות. המרכבים קשוחים וחזקים. מותקנים בהם מנועים בעלי עוצמה גדולה מאוד שאף חסכוניים בדלק. הנסיעה בהן בטוחה ושקטה יחסית, ותא הנהג מעוצב בהנדסת אנוש מתקדמת. כל אלו ואלמנטים נוספים גורמים לכך שהן בין המובילות בסוגן בעולם. שירותי התחזוקה, הטיפולים והתיקונים של חברת איסוזו מתבצעים בכל הארץ באמצעות רשת מוסכים של החברה ומוסכים אחרים המורשים לטיפול מטעמה. המוסכים מצוידים בתשתית מתאימה שכוללת מכשור מודרני שחלקו ממוחשב, וכן, בצוות עובדים מוכשר. לכל משאית ניתנת אחריות והשירות ניתן במסגרתו ולאחריו. כל משאית נרשמת בחברה וכל טיפול שנעשה במסגרת מוסכי החברה נרשם. כך, ניתן לדעת ולהכיר את ההיסטוריה של כל משאית. הדבר חיוני בעת תקופת התחזוקה, בעת מכירתה ובנסיבות שונות. המשאיות תשרתנה את בעליהן לאורך שנים רבות.

article image

שמן מנוע - כל מה שצריך לדעת

תחזוקה של רכבים היא קריטית להארכת תוחלת החיים שלהם, וזה נכון לא רק לרכבים פרטיים, ובמיוחד לרכבי עבודה כמו משאיות. משאיות עולות על הכביש מדי יום, עם הרבה מאוד משקל על הגב, ונוסעות למרחקים רבים. הבלאי שלהם הוא מאוד משמעותי
להמשך קריאה
article image

חיבור וו גרירה למשאית

מטרת העל של משאיות היא לרוב לשנע פריטים ממקום למקום. אנשים לא נוסעים במשאיות בשביל הכיף או הפנאי, ולרוב, אנחנו נראה בעיקר משאיות ממותגות של עסקים. בגלל שלמשאית יש תפקיד מאוד פרקטי, יש גם הרבה מאוד אלמנטים שמסייעים לה לעשות את העבודה שלה.
להמשך קריאה
article image

פנצ'ר בגלגל המשאית באמצע הדרך? כך תפעלו נכון

פנצ'ר בגלגל המשאית, חייב להיות מטופל מיידית, בקרו בכתבה וקראו על הדרך הנכונה להתמודד עם פנצ'ר בגלגל המשאית
להמשך קריאה
article image

תחזוקת משאיות יד שניה

הצורך של עסקים רבים במשאיות הוא גדול, ולבטח עסקים שעובדים בשינוע של מוצרים שונים. המשאיות הם למעשה המפתח לעסק, ומהוות חלק גדול מההוצאות. עם זאת, יש דרך טובה מאוד לחסוך בהוצאות של המשאיות, והיא לקנות משאיות יד שנייה.
להמשך קריאה
article image

חדש בישראל! אתר סחר לרכישת משאיות ישירות מהיבואן

מפיצת איסוזו משאיות, יוניברסל משאיות ישראל, השיקה אתר סחר לרכישת משאיות אונליין. באתר מוצגות מגוון רחב של משאיות איסוזו יד שנייה, שנמכרות ישירות מהיבואן. הלקוח יכול לבחור לו בקלות ובנוחות את המשאית המתאימה ביותר לעסק שלו. לדברי יוניברסל, אחד החידושים המעניינים באתר הסחר, שכל המשאיות מוצגות בשקיפות מלאה עם  היסטוריית הטיפולים שלהם, כך שכל לקוח יכול לצפות בהיסטוריית הטיפולים, מהרגע שהמשאית עלתה על הכביש.
להמשך קריאה