מהן משאיות היד שנייה הכי זולות או משתלמות כלכלית?

אין ספק שקנייה של משאית יד שניה היא קנייה שיש בה חסכון כלכלי לא קטן. יחד עם זאת, כשבוחרים לרכוש משאית, ולא משנה אם היא חדשה או יד שניה – חשוב לקחת בחשבון את המטען אותו היא יכולה לשאת, בהתאם לשימוש אותו אתם מעוניינים לעשות. כך, תוכלו להבטיח לעצמכם רכישה של משאית משתלמת כלכלית, ויעילה לעתיד.

כיצד במשאיות איסוזו מחשבים את המחיר?

המחיר של משאיות יד שניה באיסוזו מחושב על פי מספר פרמטרים: המשקל הכולל של המשאית וסוג המרכב (ארגז פתוח, ארגז סגור, ארגז סגור עם דופן הידראולית, ארגז צינון וכמובן ארגז קירור). לבסוף נלקחים בחשבון בחישוב מחיר משאיות הנתונים החשובים אודות מצבה של המשאית ומספר הקילומטר של המשאית. באיסוזו כל משאית יד שניה עוברת השבחה ומגיעה עם אחריות של שלושה חודשים.

מתי משתלם לקנות משאית 7.5 טון

מדובר במשאית קטנה יחסית, ועם זאת – היא גם הפופולרית ביותר. משאית זו מתאימה להסעת מטענים של עד 3.5 טון, היא מתאימה לצורך משימות חלוקה ושינוע של ציוד במשקל קל-בינוני, ובתוך העיר הנסיעה באיסוזו קלה ופשוטה.

מתי משתלם לקנות משאית 10 טון

זוהי משאית שנחשבת לאהודה ונפוצה. היא כוללת ארגז מרכב של עד 7.5 מטר ולכן יש לה כושר אחסון ומשא במשקל בינוני. אפשר להעמיס בה מטען של עד 5.5 טון ולכן היא נוחה מאד עבור שלל תפקידים ייעודים.

מתי להעדיף משאית של 12.5 טון?

משאית 12.5 טון היא משאית גדלה מאוד, שמתאימה לשינוע של מטענים גדולים – ושינוע לוגיסטי של ציוד כבד. חשוב לשים לב, שבמשאית מעל 8 טון מהירות הנסיעה מוגבלת ומשאית שמעל 12 טון דורשת רישיונות מותאמים.

משאית של 14.5 טון

זו המשאית בעלת משקל העמסה הגבוה ביותר. כדאי להעדיף אותה כאשר הצורך הוא שינוע וניוד של מטענים כבדים, ארגזים או פריטים שתופסים הרבה נפח בחלל. ניתן להעמיס עד 7.5 טון מה שמאפשר טווח בחירה גדול ונוח.

article image

משאיות סומו קירור

משאית קירור היא משאית שעל השלדה שלה מורכבת יחידת קירור. משאיות קירור נחשבות לסוג משאיות פופולרי מאוד, ומשרתות בתי-עסק ממגזרים שונים בתעשייה. כיצד תוכלו לבחור נכון את משאית הקירור הבאה שלכם, מהי החשיבות של משאית קירור ומה הם הדגמים והמשקלים הקיימים?
להמשך קריאה
article image

יתרונות של קניית משאית יד שניה דרך איסוזו

המשאיות של איסוזו נחשבות למשאיות הטובות ביותר בעולם, ומגיעות במגוון משקלים ולמגוון רחב של שימושים – החל מהובלת רהיטים ועד להובלה בקירור. רכישת משאית יד שניה דרך היבואן הרשמי של חברת איסוזו בישראל היא חוויה יוצאת דופן בהיבטי שירות ואחריות.
להמשך קריאה
article image

6 טיפים לקניית משאית יד שניה בצורה בטוחה

רוצים לדעת מה חשוב לבדוק לפני רכישת משאית יד שניה? ברכישה של משאיות יד שניה יש לא מעט פרמטרים שחשוב לשים לב אליהם, היכנסו למאמר לקריאת הטיפים החשובים ביותר ברניית משאית יד שנייה
להמשך קריאה
article image

חדש בישראל! אתר סחר לרכישת משאיות ישירות מהיבואן

מפיצת איסוזו משאיות, יוניברסל משאיות ישראל, השיקה אתר סחר לרכישת משאיות אונליין. באתר מוצגות מגוון רחב של משאיות איסוזו יד שנייה, שנמכרות ישירות מהיבואן. הלקוח יכול לבחור לו בקלות ובנוחות את המשאית המתאימה ביותר לעסק שלו. לדברי יוניברסל, אחד החידושים המעניינים באתר הסחר, שכל המשאיות מוצגות בשקיפות מלאה עם  היסטוריית הטיפולים שלהם, כך שכל לקוח יכול לצפות בהיסטוריית הטיפולים, מהרגע שהמשאית עלתה על הכביש.
להמשך קריאה
article image

משאיות בטוחות - איסוזו עושים סדר בדרכים

נושא הבטיחות בדרכים הוא אחד הנושאים החמים שעל הפרק, והמדינה עושה מאמצים רבים על מנת לצמצם ככל הניתן מקרים של תאונות דרכים. כשמשאיות וכלי רכב כבדים אחרים מעורבים בתאונה, זה בדרך כלל מסתיים באסון – זה מוביל אותנו לחשיבות הגבוהה של בטיחות ומיגון המשאית עליה אנחנו נוהגים ראיון עם יניב ויסברג - מנהל מחלקת שירות ותמיכה טכנית - בנושא הבטיחות של משאיות איסוזו
להמשך קריאה