isuzu magazine

כתבות בנושא רכב, תחזוקה ומשאיות בכללי

article image

יתרונות של קניית משאית יד שניה דרך איסוזו

המשאיות של איסוזו נחשבות למשאיות הטובות ביותר בעולם, ומגיעות במגוון משקלים ולמגוון רחב של שימושים – החל מהובלת רהיטים ועד להובלה בקירור. רכישת משאית יד שניה דרך היבואן הרשמי של חברת איסוזו בישראל היא חוויה יוצאת דופן בהיבטי שירות ואחריות.
להמשך קריאה
article image

6 טיפים לקניית משאית יד שניה בצורה בטוחה

רוצים לדעת מה חשוב לבדוק לפני רכישת משאית יד שניה? ברכישה של משאיות יד שניה יש לא מעט פרמטרים שחשוב לשים לב אליהם, היכנסו למאמר לקריאת הטיפים החשובים ביותר ברניית משאית יד שנייה
להמשך קריאה
article image

חדש בישראל! אתר סחר לרכישת משאיות ישירות מהיבואן

מפיצת איסוזו משאיות, יוניברסל משאיות ישראל, השיקה אתר סחר לרכישת משאיות אונליין. באתר מוצגות מגוון רחב של משאיות איסוזו יד שנייה, שנמכרות ישירות מהיבואן. הלקוח יכול לבחור לו בקלות ובנוחות את המשאית המתאימה ביותר לעסק שלו. לדברי יוניברסל, אחד החידושים המעניינים באתר הסחר, שכל המשאיות מוצגות בשקיפות מלאה עם  היסטוריית הטיפולים שלהם, כך שכל לקוח יכול לצפות בהיסטוריית הטיפולים, מהרגע שהמשאית עלתה על הכביש.
להמשך קריאה
article image

משאיות בטוחות - איסוזו עושים סדר בדרכים

נושא הבטיחות בדרכים הוא אחד הנושאים החמים שעל הפרק, והמדינה עושה מאמצים רבים על מנת לצמצם ככל הניתן מקרים של תאונות דרכים. כשמשאיות וכלי רכב כבדים אחרים מעורבים בתאונה, זה בדרך כלל מסתיים באסון – זה מוביל אותנו לחשיבות הגבוהה של בטיחות ומיגון המשאית עליה אנחנו נוהגים ראיון עם יניב ויסברג - מנהל מחלקת שירות ותמיכה טכנית - בנושא הבטיחות של משאיות איסוזו
להמשך קריאה
article image

כיצד לנהוג נכון ובטוח במשאית שלך?

משאית הינה כלי רכב גדול ובעל עוצמה, ולכן, הנוהג בה חייב לנהוג בזהירות מרבית ותוך כדי שמירה על חוקי תעבורה ועל כללים ברורים ומוגדרים. נכון הוא, שחוקי התעבורה הרבים נותנים מענה טוב לכל המקרים שניתן להיתקל בהם על כבישי הארץ. אבל כל נהג חייב להיות גם חכם ולהצטייד בסבלנות ובמתינות בכבישים העמוסים. הכלל הזה חשוב שבעתיים במקרים של נהגי משאיות. משאית כבדה ויכולת הבלימה שלה מוגבלת יותר. כושר התמרון שלה קטן, יחסית, לכלי רכב קטנים, שדה הראייה שלה לצדדים ולאחור מוגבלים.
להמשך קריאה
article image

משאיות לצרכי קירור - לבחור נכון

משאיות קירור ישרתו כל עסק שמוביל סחורה בקירור בצורה הטובה ביותר. קניית משאית מבית איסוזו  משמעותה רכישה מחברה בעלות מוניטין עולמי. ניתן למצוא משאיות בנפחים שונים שבין 6.5 טון ועד ל 14 טון. על כל משאית מכל דגם ניתן להתקין מרכב קירור וההחלטה על כך צריכה להתקבל על סמך הצרכים, ייעוד ההובלה, טעם הלקוח ועוד. משאיות קירור קטנות תתאמנה יותר לשטח עירוני צפוף, וכן הלאה. 
להמשך קריאה
article image

חסכון בדלק בנסיעה במשאית

בחירת משאית לצרכי עבודה נעשית על פי שיקולים שונים בהם מחיר רכישה והוצאות תחזוקה שוטפות. אחד השיקולים החשובים בהוצאות התפעול הוא ההוצאה הכספית על הדלק
להמשך קריאה
article image

איזו משאית וארגז מתאימים לעסק שלך?

רכישת משאית אינה עניין של מה בכך, יש מגוון של דגמים, משקלים ומרכבים (ארגזים) של משאיות. לכן תרם ההחלטה איזו משאית ומרכב לרכוש, חשוב לקבל ייעוץ מגורם מקצועי ולשאול את השאלות הרלוונטיות.
בכתבה הבאה, רכזנו עבורכם את סוגי המרכבים הנפוצים כיום בשוק הישראלי.
להמשך קריאה
article image

איך תבחרו את המשאית שלכם

כאשר אתם באים להחליט על רכישת משאית צצה ועולה השאלה: איך תבחרו את המשאית שלכם? התשובה לכך פשוטה, יחסית.
להמשך קריאה
article image

איך לקנות נכון משאית יד שנייה?

משאיות נועדו להובלת סחורות, מיטלטלין ותכולות שונות. הן נמצאות  בשימוש של עוסקים מורשים, חברות, תאגידים ממשלתיים ועירוניים ועוד. משאית מטבעה היא כלי רכב גדול, אמין, יציב, חזק ובעל עוצמה.
להמשך קריאה
article image

5 דברים שאולי... לא ידעתם על איסוזו

חולים על ה-איסוזו שלכם? חושבים שאתם יודעים עליה הכל?
חמישה דברים שאולי לא ידעתם על המותג ISUZU
להמשך קריאה
article image

ראיון עם אבי גומל - מנהל מחלקת מכירות משאיות יד שניה באיסוזו

ערכנו ראיון אישי עם אבי גומל, מנהל מחלקת מכירות משאיות יד שניה באיסוזו. שלום אבי, נשמח אם תוכל להציג את עצמך.
להמשך קריאה
article image

מהן משאיות היד שנייה הכי זולות או משתלמות כלכלית?

אין ספק שקנייה של משאית יד שניה היא קנייה שיש בה חסכון כלכלי לא קטן. יחד עם זאת, כשבוחרים לרכוש משאית, ולא משנה אם היא חדשה או יד שניה – חשוב לקחת בחשבון את המטען אותו היא יכולה לשאת, בהתאם לשימוש אותו אתם מעוניינים לעשות. כך, תוכלו להבטיח לעצמכם רכישה של משאית משתלמת כלכלית, ויעילה לעתיד.
להמשך קריאה